7 znakov, že Vás podvádza žena

Ak máte podozrenie, že má Vaša manželka alebo priateľka nejakú bokovku, niečo na tom bude a mali by ste začať pátrať. Ak to chcete urobiť, venujte pozornosť tomu, ako sa žena začala správať. Každý človek by mal poznať tieto znamenia, aby sa identifikovala skutočnosť cudzoložstva. Stojí však za to, aby sa panika zachovala len vtedy, ak existuje väčšina bodov uvedených nižšie.

hacker

 Ako pochopiť, že Vás vaša žena podvádza?
 1. Zmena chuti. Manželka už nemá rada svoju obľúbenú toaletnú vodu, nepríjemnú vôňu kolínskej vody, štýl oblečenia a podobne.
2. Nové záujmy. Keď sa milovaná žena spontánne zamilovala do niektorých športov, začala chápať stroje, zapájať sa do rybolovu, mali by ste byť opatrní.
3. Neustále dobrá nálada. Všetky ženy majú zlú náladu, ale ak je neustále v dobrej nálade, spieva pesničky, vždy chodí s úsmevom na tvári, potom si musíš myslieť to najhoršie.
4. Zmena výzoru. Manželka sa náhle začala starať o jej vzhľad, má strach o vrásky, nedostatok vecí, štýlové vlasy, zapísala sa do posilňovne, navštevuje salón krásy. Takže chce niekoho potešiť.

smajlík

5. Útoky starostlivosti, pozornosti, lásky. Až donedávna bola ľahostajná, ale na jednom mieste sa jej postoj k vám zmenil. Dovolí Vám chodiť si von a prísť neskoro? Nekričí na Vás ? Nekontroluje Vás? Nepýta sa nič? Asi ma výčitky svedomia…mali by ste zbystriť svoju pozornosť.
6. Časté neprítomnosti, príchody domov neskôr. Tu buďte opatrní. Samozrejme nevyskakujte keď je len s kamarátkov na káve. Radšej si len overte či to je naozaj iba kamarátka ako Vám hovorila…
7. Nové spodné prádlo. Vaša žena si už dlhý čas nekúpila novú spodnú bielizeň, ale náhle sa o ňu začala zaujímať.  V tomto prípade treba položiť priamu otázku.
V niektorých odporúčaniach je trochu vtip, ale tieto znaky by nemali byť ignorované, pretože rohy zdobia iba zvieratá.