Mini Kovové Alkoholu Lampy Prenosné Laboratórium Alkoholu Horák Pre Camping Outdoor Prežitie Tábor, Turistika A Cestovanie (neobsahuje Alkohol)

€3.26

Dostupnosť: Skladom

w1010

Funkcie:

1.Prvotriedne Materiály: Tento mini kovové alkoholu svietidlo je vyrobené z hliníkovej zliatiny materiálu. Vyniká vysokou pevnosťou a má kovové materiály, textúry, a to je bezpečnejšie ako pohárik alkoholu lampa.

2. Malý Tip: S bavlnou core. Môžete sa im prispôsobiť nastavením jasu a tepla nastavením expozície jadra. Utiahnite top knot, aby bolo ľahšie, vložte ho do diery alkoholu lampa.

3. Ľahko sa prenáša: Táto fľaša funkcie silikónového tesnenia. Aj v prípade, že sa vykonáva na dlhú dobu, to nebude úniku.

4. Ľahký a Pohodlný: Tento kov alkoholu lampa je mini veľkosti, a môžete vykonávať túto mini alkoholu lampa s vami, ktoré je ľahké a pohodlné.

5. Viaceré Účely: Toto svetlo môže byť použitý pre outdoorové aktivity (ako je pešia turistika, výlety), a môže byť tiež použitý, ak chcete vytvoriť osobitnú atmosféru, môže byť použitý stolná lampa alebo pre camping. Vezmite prosím na vedomie, že tento výrobok je alkohol kontajner (len alkohol lampa, žiadny alkohol zahrnuté vo vnútri).

Špecifikácie:

Názov: Kovové Alkoholu Lampa

Váha: cca 35 g

Veľkosť: o 4.5*2.38*2.38 cm/1.77*0.94*0.94 v

Funkcia: vonkajšie prežitie tábor, turistika a cestovanie dodávky, osvetlenie laboratórne vykurovacie zariadenia

Balenie Zoznam:

Kovové Alkoholu Lampy*2 ks

Štítky:Laboratórne Zväčšovacie Sklo, Alkohol Horák Lampa, Alkohol Kuchyňa, Duch Sporák, Alkohol Horák, Kvapalina Sporák, Alkohol Platničkový Sporák, Alcoho Sporák, Bbq Gril Pre Kempovanie, Tábor Kuchynský Stôl.

S Zapaľovacie Zariadenie alebo Nie NIE je Súčasťou
Model stolná lampa
Platné Korenie Typ Tekuté Korenie
Štruktúra SPLIT
Materiál Kov
Palivo Pevné Alkoholu
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Alkohol Sporák
Podmienky Používania Normálne Vonku
Spôsob Aplikácie manuál
Kus Počet Veterný Štítok Žiadny vietor štít
Jednorazové No
Počet Používateľov <3

Napíšte svoju recenziu!

Mini Kovové Alkoholu Lampy Prenosné Laboratórium Alkoholu Horák Pre Camping Outdoor Prežitie Tábor, Turistika A Cestovanie (neobsahuje Alkohol)

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty