Dekoratívne Súkromie Okno Film vitráže Film, Žiadne Lepidlo Anti-UV Vymeniteľné Vinyl Držať nepriľnavé Okno Nálepka pre Domáce

€3.82

Dostupnosť: Skladom

w113

Oživiť svoj domov s BUNPIG Dekoratívne Okno Film – Čiastočná ochrana súkromia stiera neželaných názorov, nepravidelné 3D vzor textúra zdobí váš osobný priestor, statické lipnúť na povrch bez lepidla, jednoduché kôra-a-stick inštalácie, ľahko rezať a výbava, ľahko odstrániť a znovu použiť na viac krát.

Kľúčové Vlastnosti:

1.Čiastočná Ochrana Súkromia: je príjemné cítiť bezpečne na svoje miesto 2.User-Friendly: Bezproblémové kôra-stick aplikácie v vánok a jednoduché odstránenie takže žiadna škoda alebo rezíduí 3.Lepidlo Zadarmo: Jednoducho použite vodu alebo mydlovou vodou inštalácia, žiadne lepivými lepidlo potrebné 4.Unikátny Vzor: Vyzdobiť váš domov s windows elegantné vzory 5.Vymeniteľné & Opakovane: Premium PVC materiál ponúka extra dlhú životnosť, je možné odstrániť a znovu použiť opakovane 6.UV Ochrana: rozlúčte sa s 84% UVA lúče a 99% uv-b žiarenia, ktoré môže bolieť kožu a spôsobiť nábytok vyblednutiu

Ako odlúpnite Jasné Podklad Film:

Krok 1 - Prosím, mokré, jedno okno film rohu a pomocou prstov twist to na chvíľu sa uvoľnite upevnenie medzi window film a jasné podklad film; Krok 2 - Prosím, pripojiť lepiaca páska na strane jasné podklad filmový kútik (tiež sme pripojené malú lepiacu pásku, na každom hode window film pre vaše pohodlie), a potom stlačte ho pre efektívne prílohy; Krok 3 - A potom ste schopní oddeliť jasné podklad film z okna film ľahko.

Ľahko Odstráni&Úplne Jedno Použitie

Toto statické držať okno film môže byť ľahko odstránená bez lepidla rezíduí doľava a môžete re-pozíciu a znovu aplikovať na násobenie krát podľa potreby.

Užite Si Viac Zmiernil Prírodné Svetlo

Toto okno ochrana osobných údajov film bude účinne plošných priamym slnečným žiarením, aby sa zabránilo nepríjemné glares a súčasne to bude aj vám zmäknuté pohodlné slnko na váš osobný priestor.

Nepravidelné Vzory pre Jedinečné Dekorácie

Môžete použiť tieto okno, sklo, film, doma, spálňa, pracovňa, obývacia izba, kuchyňa a tak ďalej, a to prinesie jedinečné dekorácie a špeciálne vizuálne efekty.

Návod Na Inštaláciu:

1. Meranie povrchu a strih filmu. Nechajte extra palcový marže každej strane pre ľahké prispôsobenie. 2. Čistenie cieľový povrch dôkladne a uistite sa, že povrch je dostatočne čisté a bez prachu. 3. Odlúpnite priehľadný podklad filmu po krátkej strane. (Veľmi Dôležité!!!) 4. Sprej veľa vody alebo mydlovou vodou na HLADKÚ strane okna film a okno, a potom nainštalujte okno film na okno. 5. Použite mäkký uterák alebo stierkou na utretie film dopredu a dozadu skontrolujte, či bubliny a vody boli úplne odstránené. 6. Čalúnenie z marže a použite handričku na vyrovnávanie film. Tu máš!

Štítky:Podpis Okno Film, Nálepky Na Sklo, Artifici Kvet, Filter Obrazovky, Veľké Vitráže, Sticky Okno Ochrana Osobných údajov Film, Prenos Tepla Vinyl Siser, Matné Ochrany Osobných údajov Telefón, Film Potravín, Holograph Vinyl.

Sa vzťahujú na pre Domáce Kancelárie a Kúpeľňa
Pracovný Princíp Elektrostatické adsorpcie Vymeniteľné
Povrchová Úprava Žehlička Leptané Kvety Žiadne Lepidlo Non lepidlo
Číslo Modelu Iron Art Ruže Účinok Okno Film
Štýl Okno Odtieň Sklo Nálepky
Materiál Vinyl
Šírka 30/45/60/75/90 cm
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky WXSHSH
Funkcia Tepelná Izolácia
Dĺžka 50/100/150/200 Cm
Druh Sklo Filmy

Napíšte svoju recenziu!

Dekoratívne Súkromie Okno Film vitráže Film, Žiadne Lepidlo Anti-UV Vymeniteľné Vinyl Držať nepriľnavé Okno Nálepka pre Domáce

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty