Univerzálny Auto, Mobilný Telefón, Držiak na čelné Sklo Air Vent Mount Stánok Č Magnetické Mobilný Telefón Držiak Pre iPhone Telefónu V Aute Držiak

€8.97

Dostupnosť: Skladom

w222

[ Multi-funkčný Mobilný Telefón Majiteľa ] 3 v 1 viacero funkcií telefón držiak, vyrobený s najlepšie lietadlo PTFE materiálu PC, môže byť namontovaný na palubnej doske čelné sklo alebo air vent pevne. Jeden malý držiak do auta alebo auto vent mount kanály rôzne použitie potreby. Sa vzťahujú na väčšinu áut, pickupy, SUV, nákladné autá, taxíky; dobrý pomocník pre Uber, Lyft ovládače.

[ Stabilné a Bezpečné Auto, Telefón Mount ] Inovované super silná lepivosť prísavky, a 2-stupňový blokovací mechanizmus poskytujú veľmi silný sací výkon. Môže zostať bezpečne v aute. Extra panel pad, poskytuje hladký povrch. Tak držiteľ karty môže zostať dlhšie pevne a bezpečne. Extrémne flexibilné air vent klip sa hodí pre väčšinu automobilov; silikónové na klip pomáha tento prieduch telefón držiak, rukoväť pevne na air vent a chráni čepele z poškriabaniu.

[ Pravda Univerzálny Mobilný Telefón Držiak na Auto ] Super široké rameno umožňuje túto auto, mobilný telefón držiak na montáž na nosenie pre všetky inteligentné telefóny a hrubé prípadoch. To je kompatibilný s iPhone SE / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / XS / XR / XS Max / X / 8 A / 8 a / 7 / 7 Plus / SE / 6 / 6 Plus / 6 / 5 / 5 / 4s / 4 Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra 5G / Note10 / Note10+ / S10 / S10+ / S10e / S9 / S9+ / S8 / S8+ / Note8 Sony, LG, Google, Sony ericsson, Nokia ,Xiao ,Huawei ,OPPO ,VIVO a všetky mobilné telefóny, GPS zariadenia.

[ 360 Stupňov Rotácie Auto, Mobilný Telefón Mount ] 360 stupňov loptu spoločné a nastaviteľné teleskopické rameno, aby ste schopní nastaviť telefón, aby všetky uhly a všetky miesta. Nájsť čo najlepší výhľad pre váš výlet. Môžete použiť tento mobilný telefón držiak na auto vertikálne alebo horizontálne buď, veľmi flexibilné. Ktoré je vhodné pre navigáciu, vyzdvihnutie telefónne hovory. Vy sa môžete sústrediť na váš disk, Tento mobilný telefón majiteľa urobí zvyšok práce za vás.

[ Jednou Rukou Telefón držiak do Auta ] Po jednoduchá a ľahká inštalácia, nastavenie spodnej nohu z držiaka pre vozidlo podľa vašich telefón veľkosti, dať do telefónu, uzamknutie telefónu 100% pevne na princípe stlačenia ramena ťažké. Uvoľnenie svojho inteligentného telefónu stlačením ľavej dolnej časti tlačidlo uvoľnenia v jednej sekunde. Tento prístroj držiak do auta vám poskytuje jednoduché a bezpečné jazdné cesty. Ponúkame 365 dní záruka za každú objednávku a každý produkt.

Štítky:Auto Mobilný Telefón Majiteľa, Auto Pohár Telefón, Držiak Na čelné Sklo, Auto Držiak Na Mobil, Držiteľ Karty Magnet, Magnet Prísavkou, Držiak Telefónu, Auto Magnet Mount, Držiak Na Mobil, Auto Držiak Sacej.

vhodné pre 4 Je kompatibilný s Huawei
Package Áno
vhodné pre 8 Je kompatibilný s Nokia
vhodný pre maximálne 6 Je kompatibilný s OPPO
Funkcia 5 Inovovaný super silná lepivosť prísavkou
vhodné pre 3 Je kompatibilný s Samsung
Funkcia 8 Extrémne flexibilné air vent klip sa hodí pre väčšinu automobilov
Funkcia 4 Stabilné a Bezpečné Auto, Telefón Mount
vhodné pre 11 Je kompatibilný s Oneplus
Funkcia 2 môže byť namontovaný na palubnej doske čelné sklo alebo air vent pevne
Materiál vyrobené s najlepšie lietadlo PTFE materiálu PC
Funkcia 9 univerzálny mobilný telefón držiak na auto
vhodné pre 7 Je kompatibilný s VIVO
vhodný pre 10 Je kompatibilný s MOTO
Funkcia 10 montáž na nosenie pre všetky inteligentné telefóny a hrubé prípadoch
Funkcia 7 Môže zostať bezpečne v aute
Funkcia 3 Jeden malý držiak do auta alebo auto vent mount kanály rôzne použitie potreby
vhodný pre 2 Je kompatibilný so všetkými iPhone
vhodný pre 1 To je kompatibilný s iPhone 11 Pro Max
Funkciu 11 360 Stupňov Rotácie Auto, Mobilný Telefón Mount
vhodné pre 9 To je kompatibilný so Sony
Funkcia 1 3 v 1 viaceré funkcie auto držiaka telefónu
vhodný pre 12 Je kompatibilný so všetkými Telefón
vhodný pre 5 Je kompatibilný s Xiao
Číslo Modelu Multi-funkčný Mobilný Telefón Majiteľa
Funkcia 6 2-krok blokovací mechanizmus poskytujú veľmi silný sací výkon

Napíšte svoju recenziu!

Univerzálny Auto, Mobilný Telefón, Držiak na čelné Sklo Air Vent Mount Stánok Č Magnetické Mobilný Telefón Držiak Pre iPhone Telefónu V Aute Držiak

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty