Okrem klávesnice, Herné Kyra. Rgb

€23.77

Dostupnosť: Skladom

w23

Herné Klávesnice Kyra. Rgb

KYRA

RGB Herné Klávesnice

Úžasné RGB farby vám, že vyhľadávaným visual herné touch, takže môžete prejsť na ďalšiu úroveň k absolútnej tmy, vďaka jeho úžasné osvetlenie a citlivosti jeho pulzácie. Membrány s super kompaktný a tvrdý dizajn, veľmi príjemný na dotyk, je pohodlné a tiež tichý, plus je vybavený anti-tieňov technológie. Kompletné vaše periférne zariadenia s týmto musí mať hru partner!

-PREPÍNAČE HYBRID

-ANTI-MỜ

-LED PODSVIETENIE

Narodil zvýraznite

S Kyra, dal svetlo a farby do svojho večného hra relácie a poraziť svojich nepriateľov v horších svetelných prostredí; nebudete trpieť nájsť kľúč v najtemnejších bitiek!

Jeho ostré, silné farby RGB podsvietenie, ale nie nepríjemné, vám umožní zvýšiť klávesnice, že váš herný priestor zarážajúce požadovaný vzhľad, môžete si vybrať z jej svetelné režimy, ako Dych alebo Rainbow (dúha), úprava tiež jasu a rýchlosti vašich predstáv jednoduchým spôsobom, Bez potreby softvéru.

Pre maximálny výkon

Navrhnuté pre hráčov, kompaktný dizajn, dobre stavaný, s odolné materiály, výška a pulzácia tlačidiel sú zamerané na zabezpečenie optimálnej odozvy v hre. Kyra funkcie 10 tekutiny multimediálne klávesy, pohodlné veľkosť, veľmi mäkká na dotyk, plus Windows key lock.

Kyra má silnú štruktúru, ktorá zaisťuje stabilitu bez toho, aby sa zabúdalo, okrem toho, jeho pohodlné zápästie zvyšok pre dlhé relácie, ako aj dlhá pletená kábel, ktorý zabezpečuje väčšiu odolnosť.

Závodné pokoja

Zastaviť utrpenie, Phantom efekt a súťažiť s úplnou istotou. Pre hry, ktoré vyžadujú stlačenie dvoch alebo viacerých klávesov na čase, aby nejaký pohyb, je vybavený anti-tieňov systému až 19 kľúče, ktoré umožňuje každému, stlačte, aby sa správne zistil, čo vám umožní vykonanie akcie bez obmedzenia. Na druhej strane, si môžete vymieňať WASD s smerových klávesov pomocou jednoduchých príkazov.

Odporúčané použitie: Hra

Zariadenie Rozhranie: USB

Klávesnice prepínač: Membrána prepínač

Rozloženie klávesnice: QWERTY

Ukazovacie zariadenie: Nie

Klávesnica form factor: Štandard

Numerická Klávesnica: Ak

Klávesnice počet kláves: 105

Kláves s logom Windows: Ak

Počet rýchly prístup tlačidiel: 10

Multimediálne klávesy: Ak

Podsvietenie: Ak

Klávesnica štýl: Právo

Zvyšok bábiky: Nie

Farba produktu: Čierna

Podsvietenie typ: LED RGB

Farebnosť povrchu: Monotónna

Dĺžka kábla: 1,8 m

Antifantasma: Ak

Napájanie: USB

Myš je súčasťou dodávky: Nie

Podporovaný operačný systém: Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista,Windows XP

Podporované operačným systémom MAC: Ak

Podporovaný operačný systém Linux: Ak

Klávesnica rozmery (šírka x hĺbka x výška): 465x193x29mm

Klávesnica hmotnosť: 825g

Počet produktov v cene: 1 kus (ov)

Balenie Typ: Box

Štítky:ACC, Herné Klávesnice, Windows7, Ev, I9s, Klávesnica Mechan, Klávesnica Bezdrôtová, Cynosa, A Klávesnica Myš, Teclados Mecanicos.

Napíšte svoju recenziu!

Okrem klávesnice, Herné Kyra. Rgb

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty