Tyči Clamp Railblock Blok Adaptér pre 15 mm Rod Podporu Železničného Systému DSLR Plošinu HOT PREDAJ

€5.43

Dostupnosť: Skladom

w386

Vlastnosti: Tento 15mm Tyči Clamp s 3/8" 1/4" vnútorný závit, je široko používaná na štandardné DSLR/DV Podporu Plošinu pripojiť iné stenu alebo zariadenie pre pohodlné strieľať a nahrávanie. LED svetlo nastaviť, LCD monitor je možné namontovať na Rameno Namontujte s týmto prútom upevnite držiak. Upínacie je pre tyč podporu železničného systému, postupujte zameranie podpory. Vyhovuje štandardu 15 mm prúty, silnú, jednoduchú, skvelé ceny, anodized black dokončiť. Oddeľovač medzi gombík a zvieracie, môže chrániť ich od nuly. Používa sa na pripojenie magic arm, LED svetlo, blesk, LCD monitor. To feattures 1/4" závit diery, viac štandardné 1/4" skrutky gears sú kompatibilné s ním. Vyrobené z kovu, veľmi pevné a odolné. Jednoduchý dizajn, jednoduché používanie.

Farba: Čierna... Red....Modrá

Špecifikácie: Materiál: Kov, plast Clona: 15 mm 3/8" 1/4"závitom montážny otvor Anodized black dokončiť Netto hmotnosť: 45 g

Package zahrnuté: 1 x 15 mm Tyči Clamp s 3/8" 1/4" vnútorný závit

Štítky:AD200 Pro, M4 železničného Systému, železničnej Rod Systém Podpory, Svorka Smallrig, Hliníkový Nadstavec Adaptér, Fotoaparát Veža, Dslr Plošinu Rameno, Rám Malú Plošinu, Prút Smallrig, 15 Mm Svorka.

Číslo Modelu 15 mm Rod Podporu
Názov Značky feelying
Package No

Napíšte svoju recenziu!

Tyči Clamp Railblock Blok Adaptér pre 15 mm Rod Podporu Železničného Systému DSLR Plošinu HOT PREDAJ

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty