Taktické Červená /Zelená Optický Zameriavač Nastaviť Predné Zadný Pohľad Na Glock VI11096

€8.82

Dostupnosť: Skladom

w630

Hodí Glock :17/17L/19/22/23/24/26/27/33/34/35/38/39 (nie vrátane glock Mos )

Na Magorui Optický Zbraň Pohľad Spredu Červená, Zadné Zelená, Glock 17 - 39 ponúka výnimočný jas nízky profil konfigurácie, ktoré nebudú visieť vo vašom závesu alebo pomaly vám nadol.

Tento pohľad ponúka 3 dot vzor s jedným červená/zelená predné bodka a dve červené/zelené zadné bodky. Používa Truglo tradičné technológiu optických vlákien, ktorá umožňuje tieto svetlá zhromaždiť okolitého svetla a priamym smerom rozstrele očí, takže pohľad svieti svetlé bez potreby batérie.

Na Optický Zbraň Pohľad má zádrhel-odolný dizajn a vyhovuje štandardu revolvery, takže nie je potrebné kúpiť extra drahé príslušenstvo na ich používanie.

Nie je vhodný pre práce v tmavom prostredí

KONTAKTUJTE NÁS Sme práci 6 dní (Pondelok až Sat 8:00 AM-5:30 PM EST ) týždenne. Môžete zanechať mi správu priamo na Obchod Menager, alebo mi poslať stanice list , som vám odpovieme hneď ako to bude možné .

Spätná VÄZBA -Snažíme za každý nákup na päť-hviezdičkový hodnotená ako jedna.Prosím, dajte nám vedieť, ako môžeme urobiť vy päť-hviezdičkový hodnotené jeden taky! Naším cieľom je, aby každý zákazník, 100% spokojní s ich poradie. Po prijatí vašej objednávky sa chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu na www.ramod.sk. Prosím, nie jednoducho nechať neutrálny/negatívny spätnú väzbu, ak ste mali problém s položkou. Ak nie ste spokojný, dajte nám prosím vedieť pred odchodom spätnú väzbu. Prosím pošlite nám správu prostredníctvom TM a dajte nám vedieť, ako môžeme získať vašu spokojnosť! Vezmite prosím na vedomie, že vaša pozitívna spätná väzba a 5 star rating na www.ramod.sk sú pre nás veľmi dôležité !

Štítky:Bodka Glock, Replika Glock Airsoft, Doska Pre Glock, Glock Prepínač, Budova Ar10, Beretta M9, Glock Optika, G43 Zväčšovacie Sklo, Optický čierny Predný Pohľad, Lampa Glock 43.

Číslo Modelu VI11096
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

Taktické Červená /Zelená Optický Zameriavač Nastaviť Predné Zadný Pohľad Na Glock VI11096

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty