10 ks UV filter 5u dlho s konektorom pre všetkých veľký formát zapisovače: Flóry, Allwin, Challenger, Vtip-Farby a ďalšie

€15.28

Dostupnosť: Skladom

w698

Balenie : 10 ks/veľa

Filter parameter : 5µm

Dĺžka: 80MM

UV filter 5u dlho s konektorom pre všetkých veľký formát zapisovače: Flóry, Allwin, Challenger, Vtip-Farby a ďalšie

UV atrament filter obrázky :

Shippment :

Vážený zákazník , budeme posielať položky do 3 - 7 workingdays akonáhle sa vaša platba je dokončená . Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov ferences v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách , čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované . Vezmite prosím na vedomie, že :

Kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky ,maklérske poplatky ,clo a dane pre dovoz do vašej krajine . Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené v čase prevzatia tovaru . nebudeme vrátenie shiping poplatky za odmietol zásielky .

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane ,a kupujúci sú zodpovední za ciel . Vďaka za vaše milé pochopenie vopred !

Vaša spokojnosť je náš najväčší výkon.

Vysokú kvalitu zaručuje naše prežitie .

Dôveryhodnosť je náš princíp .

Win-Win je náš cieľ .

Všetky naše Výrobky S Vynikajúcou Kvalitou !

Štítky:19 Dní Nové, Voľný Tón, 5d Motýľ, Peal Farba, Bule Farba, Eloxované Presta, Chaton Farba, Rainbow Sequin, Titi Farba, Cz Dúha.

Druh Iné
Názov Značky NoEnName_Null
Číslo Modelu UV Filter
Napätie 220V

Napíšte svoju recenziu!

10 ks UV filter 5u dlho s konektorom pre všetkých veľký formát zapisovače: Flóry, Allwin, Challenger, Vtip-Farby a ďalšie

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty