30 M Infračervené Oceľové Pásky Opatrenie Inteligentné Tapeline Laserový Diaľkomer Digitálnych Elektronických Infračervené Vysokou Presnosťou Rozsah Vyhľadávanie

€17.81

Dostupnosť: Skladom

w784

Odrážky:

1、USB nabíjanie: zvinovací prichádza s 300mA kapacita batérie, ktorým sa prijíma USB nabíjanie metóda, zahodiť ťažkopádne batérie, môže byť použité týždeň po tom, že je plne nabitá.

2、Multi-účel: Vybavené close-rozsah merania, meranie presné, ľahké rozdelenie objektív, podsvietenie displeja, a s dvoma funkcie pásky opatrenie a infračervené meranie, 30 m infračervené spektrum finder+5m pásky opatrenie, ktoré môže splniť vaše viacúčelové požiadavky pri vyšších meranie efektívnosti.

3、Anti-shock a anti-jeseň, presné váhy: vonkajšia vrstva je chránená mäkkej gumy, takže nemusíte sa obávať, aj keď pásky opatrenie padá na zem. Váhy sú vytlačené jasne, bez škrabancov, vyblednutiu, a sú pevné a opotrebovaniu.

4、LCD digitálny displej dizajn: Môžu realizovať predchádzajúci a neskôr benchmark nastavenie, chyba úprava, úprava jednotky

5、výrobok je shockproof, prachotesný, vodotesný, odolný, bezpečné a môžu byť použité v rôznych pracovného prostredia, ktoré používajú vo výzdobe interiéru a konštrukcie polí.

Funkcie :

Presný výpočet: infračervené prieskum, presné 0.001

Silný uchytávacie spony, ľahko opraviť: zvinovací s uchytávacie spony pre stanovenie rozsahu merania

Jedným tlačidlom meranie vzdialenosti, jednoduchou obsluhou: Dlhé stlačte tlačidlo štart pre spustenie stroja, a stlačte tlačidlo znova spustiť meranie vzdialenosti.

Ľahké a malé: Pohodlné a malé dizajn, vzhľad, ľahko sa prenáša

Vode a prachu odolný: Presný technológia, žiadne zjavné medzery

Flexibilné a nie je ľahké prelomiť: pásky opatrenie môže byť ohnuté bude, bez záhybov, s flexibilným expanzie a kontrakcie

Parametre:

Názov produktu: infračervené vzdialenosť opatrenie opatrenie pásky

Veľkosť produktu(cca): 70*75*35mm/ 2.76 * 2.95 * 1.38 v

Farba: modrá

Čistá hmotnosť produktu: o 200g

Materiál: ABS+ Elektronických Komponentov

Kapacita batérie: 300mA

Infračervené meranie v rozmedzí: cca 30 m

Zoznam:

Zvinovací * 1

Pokyny * 1

Nabíjací kábel * 1

Poznámka:

1. Vzhľadom na rozdiel medzi svetlými a displeja, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

2. Prosím, aby rozdiel od 0,3-2 cm vďaka ručné meranie.

Štítky:Laser Pásky, Vintage Meracie Pásky, Digitálne Pásky Meten, Laserový Ukazovateľ, Measur Pásky, Priemer Pásky, Anglický Opatrenie Pásky Laser, Laser Optické Prepínanie, Meracie Pásky 1m, 1 Elektronické Meracie Pásky.

DIY Dodávky Tesárstvo
Funkcie vode a prachu odolnosť
Kapacita batérie 300mA
Infračervené meranie siahajú asi 30 m
Materiál ABS
Rozsah Merania 30 m
Názov Značky VAHIGCY

Napíšte svoju recenziu!

30 M Infračervené Oceľové Pásky Opatrenie Inteligentné Tapeline Laserový Diaľkomer Digitálnych Elektronických Infračervené Vysokou Presnosťou Rozsah Vyhľadávanie

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty