Horúce Nové Zábavné Ucho Blackhead Odstránenie Pop Uher Squeeze Proti Stresu Úľavu Žart Hračky Špeciálne Halloween Vianočný Darček

€10.31

Dostupnosť: Skladom

w816

Po dlhodobé Zrážky Ropy a Melanínu, Naše Telo Bude Tvoriť Pevný, čierne bodky Skryté na Povrchu Kože. Ak Také čierne bodky Nie Sú Zistené, čierne bodky, Postupne Sa Spojiť s Našimi Pokožku po Dlhú Dobu, a Stať sa Krtkovia a Stať sa Súčasťou Našej Pokožky. Väčšina Ľudí By Mala Mať Túto Skúsenosť. Zakaždým, keď Sa Dotknete Pevného Blackhead, Sú Veľmi Nadšení. Keď Sa Vytiahnite Blackhead, Budú sa Cítiť Nevysvetliteľné a Pohodlné.

Tento Blackhead Hračka Používa šetrné k Životnému Prostrediu Elastomér Simulovať Strane Pocit Ľudskej Kože, s Flexibilným Pružnosť a Kreatívne Ucho Modelovania na Zvýšenie Zmysle Skúsenosti.

Názov: Blackhead Prieduch Zníženie Tlaku Hračka

Príslušenstvo: Blackhead Častice *20 + Pinziet *1

Doprava Sada Obsahuje "Ucho" Hračka + "Blackhead" + Pinziet 1

"Heitou" Môže vytiahnuť a Potom stlačiť do "Ucho" Hračky, Ktoré Môžu Byť Použité viackrát.

Teplé Pripomienka: Táto Hračka Je Tiež ako Naša Pokožka. Ak "Heitou" Je Vytiahol po Dlhom Čase v Uchu, Tam Bude Veľa Malých Pórovitý.

Štítky:Fidget, Prd Zvuk, Proti Stresu, Vtipný žart, N Proti Stresu Hračky, žart Praktické Vtipy, Funko Pop, Uher Popper Hračka, žart Hračky Pre Deti, Uher Odprýskávání Hračka.

Vekové Rozpätie > 3 rokov
Mfg Poradové Číslo HRAČKA
Tému Športové
Pôvod CN(Pôvodu)
Zábavná Hračka Typ prieduch
Batérie no
Pohlavie Unisex
Funkcia Prieduch Extrakt
Upozornenie Nechcem jesť
Rozmery 10.5*6.5*3.2 cm
Materiál Ochrana Životného Prostredia Elastomér
farba Fleshcolor

Napíšte svoju recenziu!

Horúce Nové Zábavné Ucho Blackhead Odstránenie Pop Uher Squeeze Proti Stresu Úľavu Žart Hračky Špeciálne Halloween Vianočný Darček

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty