Prečo je sex potrebný? Ide o vhodnú prevenciu pred všetkým negatívnym


Vraví sa a vlastne je takisto pravdou, že sex je v podstate prirodzenou potrebou každého zdravého človeka, nehľadiac pritom na to, či ide o muža alebo ženu. Hoci je známe, že v nejednom prípade môže nastávať určité zlyhanie, pod akým si predstavíme hlavne mužské problémy s erektilnou dysfunkciou. Lenže aj u žien sa zvykne prejavovať napríklad nechuť k sexu, frigidita a neschopnosť dostatočne precítiť pohlavný styk. A vieme, že muži na svoje problémy môžu používať prípravky vo forme viagry, avšak čo ženy? No verte tomu alebo nie, v súčasnosti je čoraz známejšia ženská viagra Forcex, na akú sa neviaže lekársky predpis a obsahuje prírodné zloženie.

Zamilovaný pár, bozk

Pretože kvalitný sex nie je len súčasťou vzťahu http://zenyzenam.cz/category/vztahy/ a príjemnou rozkošou, ale tiež potrebným uvoľnením s pozitívnymi účinkami na naše zdravie.


Poradí si napríklad s oslabenou imunitou a v nejednom prípade ide o efektívnu prevenciu, častokrát aj pred civilizačnými ochoreniami ako vysoký krvný tlak, riziko infarktu, rakovina prostaty a podobne. Nevraviac o emočnom potešení. A vo všetkých podobách má táto prevencia tendenciu byť účinná, čo je spôsobené práve potrebným uvoľnením a odstránením nezdravých blokov, ktoré dokáže odbúravať práve kvalitný a pravidelný sex.

Žena spí v posteli

A rovnako dobre sa ním dá odbúravať stres, ktorý je súčasťou života asi každého z nás. Rozdiel je len v tom, že niekto sa s ním stretáva v nižšej a niekto naopak vyššej miere a každý ho tiež inak znáša. Lenže „liečba sexom“ je prospešná v tomto smere úplne pre každého. A pravdepodobne ste to zažili aj na vlastnej koži, tú zmenu náladu od jedna na desať a aspoň chvíľkové zmiernenie napätia.

  • V neposlednom rade nielen u tínedžerov, ale aj u dospelého muža alebo ženy môžu zanedbávaním sexuálneho aspektu života vznikať „mokré sny“ či skrátka eroticky ladené sny počas spania, ktorá sa budú prejavovať neželaným nočným, respektíve ranným orgazmom.